Personal altament qualificat i motivat en contínua formació.
Acreditacions i titulacions dels fabricants més punters del mercat.
Capacitat d’anàlisi, detecció de necessitats i propostes de millora.

Equip

Pere Bertran

Pere Bertran

Departament de Programació
pbertran@ifeu.net
Tresa Camps

Tresa Camps

Departament d'Administració
tresa@ifeu.net
Miquel Expósito

Miquel Expósito

Departament Tècnic
organitza@ifeu.net
Agustí Feu

Agustí Feu

Departament Comercial
agusti@ifeu.net
Oriol Feu

Oriol Feu

Gestor de projectes
oriol@ifeu.net
Txell Feu

Txell Feu

____
txell@ifeu.net M: 609 120 117
Toni López

Toni López

Departament Tècnic
tlopez@ifeu.net
Eduard Checa

Eduard Checa

Departament Tècnic
sat@ifeu.net
Jordi Pous

Jordi Pous

Departament Tècnic
jpous@ifeu.net
Jordi Pujol

Jordi Pujol

Departament Tècnic
jpujol@ifeu.net
Elisabet Ramisa

Elisabet Ramisa

Dept d'Admin i Atenció al Client
botiga@ifeu.net
Cesc Roca

Cesc Roca

Departament Tècnic
croca@ifeu.net
Pere Vallduriola

Pere Vallduriola

Departament Programació
programa@ifeu.net